Svůj mateřský klub AHA Vyškov kromě Sebastiana Hajzlera zastupovali v Českých Budějovicích v týmech svých škol Dagmar Dvořáková, Eva Zabloudilová (obě VUT Brno) a Sabina Fiantová (MU Brno). Všichni se vešli do elitních desítek svých disciplín. Hajzler vybojoval druhé místo pro České vysoké učení technické v Praze výkonem 4,93 metru. Dvořáková byla pátá v běhu na 3000 m překážek, Zabloudilová sedmá na 1500 metrů a Fiantová osmá na osmistovce.

Na ostravském mistrovství ČR dorostenek, dorostenců, juniorek a juniorů startovalo rovněž vyškovské kvarteto. Tentokrát ve svých barvách AK AHA. Mario Hajzler v tyčce zvítězil v novém osobním rekordu 4,95 metru.

„Jsem rád, že se mi podařilo využít příznivé počasí, potvrdit letošní vedení v tabulkách a obhájit titul mistra ČR z haly. Závod probíhal dobře, dařilo se mi skákat většinu výšek na první pokusy, škoda jen toho, že jsem nepředvedl žádný povedený pokus na 5,02 m. Je to můj první venkovní titul, navíc nový osobní rekord,“ radoval se po závodě.

Ve stejné disciplíně dorostenců obsadil Kryštof Vintera sedmé místo za 4,05 metru. Dorostenec Michal Derka byl v běhu na 800 metrů patnáctý. Jakub Derka bojoval na „krátkých“ i „dlouhých“ překážkách. Na 400 m byl sedmnáctý a na 110 m jednadvacátý.