rvní půle zápasu byla herně vyrovnaná a na přestávku odcházeli hráči za nerozhodného stavu 1:1. „Na naší straně byl nedostatek lidí, odjížděli jsme s pěticí hráčů. Poločas se nám vydařil, byl to skutečně vyrovnaný zápas,“ informoval o vstupu do sobotního souboje vyškovský kouč Libor Šmarda.

To už ovšem nelze říci o druhé polovině duelu, kdy futsalistům Pivovaru začaly docházet síly. Líšeň si třemi brankami vytvořila značný odskok ve výsledku. Vyškované se však dokázali ještě dotáhnout, ale na konečné vítězství to nestačilo. Brněnský soupeř jim nasázel o čtyři góly víc a Pivovar tak odjížděl domů s výsledkem 8:4. Vyškovské šance dokázali proměnit Michal Holzer, Tomáš Galia, Jan Pánek a Patrik Novák. Žlutou kartu si vysloužil Pánek a červenou udělil rozhodčí Drbalovi. „Poté, co jsme se ve druhé polovině utkání ještě dokázali dvěma brankami vrátit do hry, už nám ubývaly síly. Líšeň zvýšila a utekla nám o čtyři branky.

Naše oslabení v sestavě pramení z rozjíždějících se fotbalových soutěží a také kvůli pracovním povinnostem,“ povzdychl si Šmarda.

Pivovar již jednou v sezoně Líšni podlehl na domácí půdě. Ani tentokrát se tedy Vyškovanům nepodařilo soupeře přehrát. Vyškovští divizní fustalisté momentálně okupují šestou příčku tabulky s dvaatřiceti body. Další kolo zápasů je na programu začátkem dubna.