Florbal

Třetí liga mužů



Divize VI.
1. FBC Sokol Bučovice 8 0 2 77 58 24
2. Brno Židenice 7 1 0 50 21 22
3. Bulldogs Brno B 6 1 1 46 22 19
4. FATR Dubňany 5 2 3 60 44 1
5. Snipers Slavičín 5 1 4 50 47 16
6. 1. AC Uherský Brod 4 1 5 55 42 13
7. Gullivers Brno I B 4 0 4 33 36 12
8. TJ VHS Znojmo C 4 0 6 40 71 12
9. FbC Holešov 3 1 4 35 32 10
10. Spartak Hluk 3 1 6 50 68 10
11. SK Florbal Sivice 2 0 6 39 47 6
12. TJ Sokol Lanžhot 2 0 8 38 55 6
13. FbC Dolní Němčí 2 0 6 44 74 6


Jihomoravská liga mužů
1. FBK Ratíškovice 8 0 2 61 25 24
2. Tišnov Paladins 7 0 3 40 37 21
3. Dynamo Bučovice 6 0 4 64 47 18
4. FbC ZŠ Horní 6 0 4 58 51 18
5. Hattrick Brno B 6 0 4 33 33 18
6. VSK VUT Brno 5 2 3 38 35 17
7. Sokol Boskovice 5 0 3 38 24 15
8. FK Orel Telnice 4 3 3 30 38 15
9. Sokol Brno III 3 1 4 41 40 10
10. Brumovice B 3 1 4 29 41 10
11. Florec Brno 1 1 8 26 41 4
12. FATR Dubňany B 1 0 7 24 45 3
13. FbC Dohoda Brno 1 0 7 33 58 3
Jihomoravský přebor mužů

Divize I

1. Atlas Blansko B 7 1 1 52 16 22
2. Gullivers Brno I C 5 1 2 42 21 16
3. Ivanovice na Hané 5 0 4 34 29 15
4. Sokol Letovice 4 1 3 34 34 13
5. VSK VFU Brno 3 2 3 30 27 11
6. Sokol Slavkov 3 1 5 26 42 10
7. Orel Boskovice 2 2 5 29 42 8
8. Sokol Jedovnice 1 0 7 16 52 3


Volejbal

Druhá liga mužů

Skupina C

1. TJ Sokol Palkovice 16 0 48:12 32
2. TJ Sokol Bučovice 15 1 45:8 31
3. SK UP Olomouc 13 3 42:20 29
4. VS Drásov 8 8 32:26 24
5. TJ Sokol Střelice 8 8 29:27 24
6. TJ Hlučín 5 11 26:37 21
7. TJ Holubice 5 11 22:37 21
8. SKP Holešov 5 11 20:37 21
9. SKV Hošťálková 4 12 20:41 20
10. TSR Letovice 1 15 8:47 17
První liga kadetek

Skupina G
1. VSC Zlín 13 1 41:11 27
2. Volejbal Vyškov 8 8 31:33 24
3. DOMING, a.s. 8 6 29:22 22
4. VK KP Brno B 5 9 22:31 19
5. Uherské Hradiště 2 12 13:39 16
Krajský přebor mužů
1. Volejbal Vyškov 15 1 47:9 31
2. TJ Znojmo 13 3 40:20 29
3. Komárov 10 6 38:20 26
4. TJ Tesla Brno 9 7 34:30 25
5. VK Tišnov 8 8 30:28 24
6. TJ Lokom. Brno 8 8 27:30 24
7. VK MS Brno 7 9 27:34 23
8. TJ Sokol Šlapanice 5 11 27:37 21
9. TJ Sokol Dědice 4 12 18:40 20
10. Sokol Bučovice B 1 15 7:47 17
Krajský přebor juniorek
1. Volejbal Vyškov 15 3 49:13 33
2. TJ Újezd u Brna 14 4 46:18 32
3. TJ Boskovice 13 5 42:23 31
4. Šlapanice u Brna 8 10 28:30 26
5. KOS Křenovice 3 15 11:47 21
6. TJ ČKD Blansko 1 17 6:51 19


Basketbal

Oblastní přebor II. třídy mužů
1. ASK Blansko C 8 4 922:774 20
2. PROTON Zlín B 9 1 769:623 19
3. SK Kuřim 8 3 707:653 19
4. SKB Tišnov 7 3 718:609 17
5. Jiskra Kyjov 7 3 750:695 17
6. TJ Znojmo A 5 6 836:801 16
7. Kroměříž B 4 6 658:660 14
8. BK Uherský Brod B 4 6 549:597 14
9. BK Jihlava B 4 6 641:699 14
10. BK Vyškov 4 6 624:691 14
11. ASK Blansko B 4 6 669:849 14
12. SK Slavičín 0 10 580:772 10
Sdružený oblastní přebor mužů

Skupina východ
1. PROTON Zlín C 10 0 900:50020
2. Mikulov 9 1 798:613 19
3. BC Velké Bílovice 6 4 697:651 16
4. BK Vyškov B 5 5 679:788 15
5. Sokol Ždánice 4 6 657:747 14
6. Sokol Židlochovice 4 6 622:738 14
7. Sokol Slavkov 2 8 637:784 12
8. Spartak Hluk 0 10 537:706 10

Oblastní přebor II.

Ženy a starší dorostenky

1. Bíl. nad Svitavou 7 1 625:398 15
2. Sokol Lanžhot 7 1 576:445 15
3. BK Vyškov 4 4 461:560 12
4. DDM Uherský Brod 3 5 456:499 11
5. CUBS Velká Bíteš 2 6 431:517 10
6. TJ Sokol Podolí 1 7 453:583 9
Oblastní přebor I. třídy U16
Skupina východ
1. Jiskra Kyjov 7 1 674:435 15
2. SAM BŠM Brno 5 3 583:552 13
3. DDM Vyškov 4 4 532:543 12
4. SK Žabovřesky 4 4 474:515 12
5. DDM Uherský Brod 0 8 490:708 8


Futsal

Divize E jižní Moravy mužů
1. Tango Brno B 8 0 1 61:26 24
2. Květnice Tišnov 6 3 0 42:18 21
3. Helas Brno B 6 2 1 58:3420
4. Pivovar Vyškov 5 1 3 47:38 16
5. SK Líšeň Brno 5 1 3 37:30 16
6. Boss Lino Brno 4 1 4 46:41 13
7. Templář Ivančice 4 0 6 34:53 12
8. Arsenal Brtnice 3 2 4 46:46 11
9. Kalábek Brno 3 0 6 41:49 9
10. Bosonohy Brno 3 0 6 42:52 9
11. Slovan Brno 2 0 7 32:56 6
12. Jantar Ivančice 1 0 9 24:67 3
Krajský přebor jižní Moravy
1. Senior Brno 10 3 2 83:46 33
2. Agromeli Brno B 10 1 4 61:43 31
3. Pískovna Černovice 8 3 4 60:6827
4. Slovan Brno B 8 2 5 65:54 26
5. Tornádo Brno 7 2 6 72:62 23
6. Amor Vyškov 7 1 7 50:4522
7. Bastr Brno 7 1 7 46:4822
8. Oranjes Dubňany 7 0 7 66:57 21
9. Sapporo Manerov 6 3 6 59:56 21
10. FC Krásensko 6 2 7 55:57 20
11. Bulldogs Hodonín 5 5 4 39:47 20
12. FC Kloboučky 6 1 8 57:65 19
13. United Ivančice 5 2 8 46:52 17
14. Arkys Brno 4 3 8 37:46 15
15. Žabinští Vlci Brno 5 0 10 43:70 15
16. Fauna Brno 3 1 11 57:80 10