Hrací pořad zatím nabízí zápasy vyšších soutěží, ale postupně samozřejmě zařadíme i ty nejnižší. Pravidla soutěže se nezměnila. Věk hráče musí být minimálně osmnáct let. Ke hře stačí vyplnit originální kupon a odevzdat či poslat jej do redakce. Na kuponu musí tipovat každý hráč, který začíná své první kolo, byť i uprostřed rozjeté soutěže. Od hráčova druhého pokusu je možnost tipovat na www.denik.cz/tipliga, vždy do pátku do šestnácti hodin.

Soutěžní kupon obsahuje deset fotbalových zápasů, jež se hrají o následujícím víkendu.

Tipující u každého z nich zakřížkuje kolonku 1 nebo 0 nebo 2, podle toho, jak odhaduje výsledek utkání (vítězství domácích – 1, remíza – 0, vítězství hostí – 2,). Dvojtipy či trojtipy jsou nepřípustné!

Za každý správný tip získá soutěžící dva body, za každý špatný se jeden bod odečítá. Hráč doplní své jméno, adresu, telefon, popřípadě email, identifikační číslo a heslo. Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry, jako kombinaci libovolných čtyř číslic, například 0135.

Identifikační číslo pak přiděluje soutěžícímu redakce a hráč ho pak následně již sám vpisuje do tiketu či při tipování na internetu. Idetifikační číslo si každý hráč zjistí ve výsledkovém servise daného kola. Ten bude vycházet každou středu.

Pokud soutěžící tipuje poprvé, napíše do kolonky Identifikační číslo velké písmeno N a doplní jen číselné heslo a své osobní údaje.

Kromě deseti tipů se vyplňuje ještě Supertrefa, kde se uvede tip na počet vstřelených branek v uvedených zápasech. Tento tip rozhodne o vítězi v případě rovnosti bodů.

Uzávěrka pro tipování je každý pátek v šestnáct hodin. Každou středu po dobu trvání soutěže bude ve Vyškovském deníku vycházet průběžné pořadí všech účastníků a vítězové daného kola. Pro vítěze jednotlivých kol a tři nejlepší v konečném pořadí budou opět připraveny hodnotné ceny.

Program 1. kola

1. Zbrojovka – Olomouc, 1. liga
2. Ústí n. L. – Slovácko, 1. liga
3. Plzeň – Sparta, 1. liga
4. Jablonec – Hr. Králové, 1. liga
5. Slavia – Teplice, 1. liga
6. Zlín – Sokolov, 2, liga
7. V. Žižkov – Znojmo, 2. liga
8. Jihlava – Dukla Praha, 2. liga
9. Karviná – Hlučín, 2. liga
10. Třinec – Varnsdorf, 2. liga