Chvíle po derby asi nejsou radostné?
Spíš žalostné. Absolutní tragédie. Nechápu, jak jsme si mohli myslet, že je porazíme. Projevila se naše přílišná přemotivovanost. Kluci z Bučovic na nás vletěli a my jsme nestíhali. Takže z mého pohledu mnoho povyku pro nic.

Asi jste nečekali, že na vás takhle naběhnou?
Popravdě, bál jsem se, abychom neměli špatný začátek, protože potom by se to s námi vezlo. Dotahovat proti takovému mužstvu není jednoduché. Ale ani v nejhorším snu jsem nečekal tohle.

Dalo se s tím v průběhu zápasu něco radikálnějšího dě­lat?
Sledovali jsme je ráno a trápili se. Ale my jsme jim dali příležitost, aby projevili svoje kvality. Je vidět, že přestože přišli o dva nejlepší střelce, pořád je to neuvěřitelně silný tým. Na nás prostě pořád mají. Za to úroveň naší hry dnes nebyla ani na jihomoravský přebor.

Bylo jasno po první třetině?
Ne, já jsem říkal v přestávce, že to není ztracené. Kdyby se povedl jeden, dva góly, mohli jsme být zpět v zápase. Víme, že Bučovice, když dostanou hodně slepené góly, tak nějakým zvláštním způsobem je to rozhodí. Ale tenhle plán se vůbec nepodařil.

Ze síťky jste vytahoval míček hned desetkrát. Bylo to víc o vašich chybách nebo kvalitě Bučovic?
Určitě oba faktory. Za spoustu gólů v naší síti si můžeme sami, ale není to tak, že by jen využívali naše minely. Projevila se sehranost Bučovic.

Přišly i nervózní projevy některých hráčů hlavně vašeho týmu…
Máte pravdu, ale nepřipadalo mi to nějak moc extrémní. Došlo k pár vyhecovaným okamžikům, především z naší strany, to jo. Myslím, že jsme fakt, že je to derby, vnímali víc než oni a to bylo špatně.

V zápase proti brněnskému Floreci jste dokonce nedali ani gól. Jak to?
Tam rozhodla naše obrovská smůla v tom, že jsme si dali vlastní góly a prohrávali najednou dva nula. Hrozné je, že za celý zápas jsme si nevytvořili žádnou pořádnou tutovku nebo tak. Momentálně prožíváme určitou krizi.