„V dalším turnaji, který pravděpodobně proběhne v domácím prostředí v sobotu osmého prosince, mají žákyně možnost zabojovat znovu o postup do nejvyšší skupiny,“ sdělil trenér Josef Řezníček.

Kadetky ze stejného oddílu se utkaly s ČKD Blansko. Potýkají se se zraněními a tak s posledním družstvem tabulky krajského přeboru nastoupily bez sedmi hráček.

„Přesto při doplnění týmu Evou Kachlíkovou a Yvonne Vágnerovou z z celku žákyň dokázaly vyhrát obě utkání,“ prohlásil Řezníček. Skóre bylo dvakrát 3:0. Vyškovské juniorky v krajském přeboru bojovaly s týmem ŠSK Šlapanice.

„V prvním utkání podaly podprůměrný výkon. Vzdorovaly pouze ve druhé části a nedokázaly držet krok se Šlapanicemi, které je převyšovaly v útoku na síti,“ popsal průběh Řezníček.

Do druhého klání nastoupily hráčky Vyškova s kapitánkou Katkou Skřivánkovou. V prvním setu sice Šlapanice odvrátily pět setbolů domácích a zvítězily, ale v dalších setech byly domácí hráčky jasně lepší a podaly dosud nejlepší výkon v soutěži. Klání pro vyškovský tým skončilo 0:3 a 3:1.