Do bučovické party přicházejí známé osobnosti bojů nad vysokou sítí. „Největším tahákem je extraligový reprezentant Marek Sekanina,“ hrdě řekl hrající trenér a manažer Zbyněk Čížek. Sekanina má zkušenosti z JMP Brno a Odoleny Vody. „Je tu na hostování. Je to přijímající smečař, post, kde jsme chtěli posílit,“ raduje se Čížek.

Sokol přitom posiluje hned ze dvou zdrojů. Jsou to nové tváře a také ty staronové, které se do mužstva vracejí po kratší či delší době. „Znovu přivítáme ve hře Chromého anebo například smečaře Louba. Máme tým poskládaný velmi slušně, rozhodně si dáváme už teď ty nejvyšší cíle,“ vyhlásil trenér. Bučovicím navíc dal souhlas k pokračování spolupráce klub JMP Brno. Za Sokol by tak mělo nastupovat šest až osm jejich hráčů.

A co tým čeká v nejbližších týdnech? Mužstvo už trénuje, sehrává se a absolvuje nějaké letní turnaje, z nichž ten největší a nejkvalitnější přijde na řadu na domácí půdě na konci srpna. „Letošní Memoriál Ing. Vladimíra Spirita bude opět skvěle obsazený. Přijedou třeba oba finalisté minulého extraligového ročníku,“ nastínil Čížek.