Aha tyčka
Závody ve skoku o tyči:
Ženy:1. Natálie Paťavová (Atletická akademie Zlínského kraje) 3,68 m - rekord mítinku, 2. Kateřina Čamlíková (AHA Vyškov) 2,88, 3. Rafaela Burda (Slavoj Pacov) 2,78.
Muži: 1. Sebastian Hajzler 5,06 - osobní maximum a rekord mítinku, 2. Mario Hajzler 4,78 - osobní maximum a krajský rekord dorostenců, 3. Kryštof Vintera (vš. AHA Vyškov) 3.92 - vyrovnané osobní maximum.
Žákyně: 1. Alžběta Suchomelová (AHA Vyškov) 2,48.
Žáci: 1. Filip Jašíček (AHA Vyškov) 3,18 - osobní maximum.

Na sklonku atletické sezony na dráze si někteří vytvořili nové osobní rekordy vč. nového krajského rekordu dorostenců, což je pro pořadatele tou nejlepší odměnou. „Mezi žáky překonal hranici tří metrů Filip Jašíček, mladší žákyně Natálie Šafářová zdolala hranici dva metry. Sebastian Hajzler po zdolání pěti metrů navázal svým vítězným pokusem na předchozí maximum a ve třetím pokusu překonal laťku ve výšce 5,06 metru! Fantastický výkon předvedl také Jiří Burda, který je ročník 1967. Mezi veterány ho výkon 3,80 metru výrazně posunul do popředí světových veteránských tabulek,“ s pochvalou vybral nejlepší výkony trenér AHA Jiří Hajzler.

Langhammerová vyhrála seriál Brněnské běhy

Vytrvalostní běžci AK Drnovice se opět objevili na několika závodech po celé Moravě.

Petr Fochler dokázal na Malínské osmičce v Novém Malíně v ostré konkurenci na poměrně složité trati vybojovat třetí místo, když o druhé přišel až ve finiši. V Brně v posledním závodě seriálu Brněnské běhy - Běhu okolo campusu - skončila Anežka Langhammerová druhá a celkově seriál opět vyhrála. Na úplně nové trati 3,7 km v Telči s pak přehledem vyhrála mezi všemi ženami

V Hradčanech Martin Skřivánek v obrovské konkurenci skvělých běžců nad 40 let vybojoval šesté místo. Jiří Bubeník byl sedmý mezi padesátníky. Marie Hynštová běžela v kategorii nad 50 let a skončila druhá.

V Nočním běhu v Olomouci (10 km) bojovala se zraněním i soupeřkami Simona Grulichová. Vyneslo jí to nakonec čtvrté místo v kategorii a jen těsně za třetím místem velmi dobrém čase.