Počínaje dneškem redakce Vyškovského deníku Rovnosti rozjíždí novou sportovní anketu s příznačným názvem Hvězdný výkon Vyškovska: Kdo se potkal s formou? Vždy v dvouměsíčním cyklu bude uveřejněna nominace pěti sportovců, kteří v té době zazářili a vyhřívali se na sportovním výsluní.

Vždy půjde o jména, která hájí barvy některého z klubů vyškovského okresu, nebo mají na Vyškovsku trvalé bydliště. Podpořit právě toho svého favorita můžete vždy v prvních deseti dnech následujícícho měsíce na webových stránkách Vyškovského deníku Rovnosti.

Vítěz, tedy sportovec s největším počtem hlasů, bude následně pozván do vyškovské redakce k on–line rozhovoru, v němž se ho můžete zeptat na cokoli, co vás o něm zajímá. Na konci kalendářního roku se vítězové jednotlivých dvouměsíčních etap ankety střetnou v souboji o titul Hvězdný výkon Vyškovska 2009.

Dnes tedy začínáme hlasováním úspěšných závodníků za měsíce leden a únor. Čtenáři, máte tedy jedinečnou šanci. Zvolte svého vítěze a vyzpovídejte ho!

PRAVIDLA HLASOVÁNÍ:

Hlasovat můžete na webové stránce Vyškovského deníku Rovnosti www.vyskovsky.denik.cz/anketa_ledenunor do 10. března včetně. Na stejném místě můžete také sledovat průběžné pořadí. Konečné výsledky a dojmy sportovce s největším počtem hlasů se veřejnost dozví ve Vyškovských novinách v pátek 14. března, kde také bude uveden přesný termín on–line rozhovoru s autorem Hvězdného výkonu Vyškovska za leden a únor. Vítěz automaticky získává nominaci do souboje o nejlepší sportovní výkon za celý kalendářní rok 2009.