ONDŘEJ ŠIŠMA

OFS Vyškov (fotbal)

předseda svazu

Šišma, Čížek, HajzlerOndřej ŠišmaZdroj: Redakce1 - Zážitkem pro mě bylo každé domácí utkání MFK Vyškov, který se na podzim dostal do druhé ligy. Doufám, že se na jaře podaří soutěž zachránit a fotbal bude dělat radost všem místním fanouškům. Radost mi ale dělá každé odehrané sportovní utkání, kdekoliv, protože epidemiologická situace sportu pořád moc nenahrává. Nakonec bych ještě zmínil návštěvu utkání RB Lipsko - Dortmund, kde bylo přítomno přes 43 000 diváků a atmosféra byla nepopsatelná. S našimi českými návštěvami nesrovnatelné.

2 - Samozřejmě je to mistrovství ve fotbale v Kataru. Pevně věřím, že to bude i s českou účastí. Určitě se podívám rád i na olympiádu, kde snad vyhraje sport a ne politikaření.

ZBYNĚK ČÍŽEK

Sokol Bučovice (volejbal)

trenér, manažer

Šišma, Čížek, HajzlerZbyněk ČížekZdroj: Redakce1 - Mám radost , že se po roční pauze rozeběhla naše soutěž a opravdu potěšen jsem byl z našeho vítězství v základní skupině moravské části 1. ligy a postupu do play-off, kde momentálně bojujeme o semifinále v konkurenci velmi těžkých soupeřů. Velký zážitek mám z návštěvy dvou zápasů české reprezentace na mistrovství Evropy mužů ve volejbale. Byla to kvalitní podívaná, vidět na vlastní oči olympijské vítěze z Francie či pozdější mistry Evropy tým z Itálie.

2 - Kromě olympiády se těším na mistrovství světa ve volejbale mužů, které bude v Rusku, a taky na mistrovství Evropy v basketbale v Praze, kam bych se rád podíval. Uvidíme co nám covid dovolí a přeji si trošku normálnější rok 2022, jak v běžném tak sportovním životě.

JIŘÍ HAJZLER

AK AHA Vyškov (atletika)

vedoucí, trenér

Šišma, Čížek, HajzlerJiří HajzlerZdroj: Redakce1 - Výsledky plavkyně Barbory Seemanové byly fantastické, totéž Lukáš Krpálek. Legendy Ledecká a Sáblíková také nezklamaly. Oštěpaři zabrali v pravou chvíli. V atletice je pro mne nezapomenutelné zdolání hranice pěti metrů ve skoku o tyči vyškovským atletem Sebastianem Hajzlerem a mistrovský závod v hale jeho bratra Maria. Marek Kalous byl také vynikající!

2 - Na žádnou se netěším, jelikož dochází k třídění očkovaných a neočkovaných sportovců, to není dobré…