PETR PUPP

Tatran Rousínov (fotbal)

předseda klubu

Petr PuppPetr PuppZdroj: Deník/ Redakce1 - Sportovní zážitek zúžím na jihomoravský region a na fotbal. Jednoznačně posledních deset kol krajského přeboru v podání rousínovského A týmu mužů. Pro mě to byl zážitek, který jsem dlouho neviděl. Spanilá jízda. V soukromém životě byl rok 2021 pro mne v mnoha činnostech zlomový. Třicet let mého podnikání, oslava šedesátých narozenin, i v tomto věku jsem se rozhodl na nejvyšším mrakodrapu světa Burj Khalifa zasnoubit s mojí partnerkou, a v neposlední řadě jsem dokonal proces převedení mých firem spjatých v celek jménem Ferobet na syna Martina, čímž rodinná firma se posouvá dál.

2 - V roce 2022 bych si přál pokračování rousínovských výkonů. V osobním životě si přeji trošku zklidnění po roce předešlém. Co život přinese za překvapení, nevím. Všem známým i neznámým přeji hodně zdraví a pohody v novém roce.

ZDENĚK SMUTNÝ

AK Drnovice (atletika)

předseda klubu, trenér

Zdeněk SmutnýZdeněk SmutnýZdroj: Deník/ Redakce1 - Pro mě byla největším zážitkem možnost opět pořádat a jezdit na běžecké závody bez jakýchkoliv omezení jako dřív. Bohužel už to zase koncem roku padlo. A samozřejmě mě velmi zaujaly olympijské hry.

2 - Těším se hlavně na to, že se rozběhnou normálním způsobem sportovní soutěže bez jakékoliv diskriminace sportovců. Jinak to ani pak nemohou být objektivní závody. A samozřejmě netrpělivě čekám, jak si povedou naši reprezentanti na zimních olympijských hrách.

VLADIMÍR HAUMER

KB Vyškov (biatlon)

předseda klubu

Vladimír HaumerVladimír HaumerZdroj: Deník/ Redakce1 - Nechtěl bych na žádného sportovce zapomenout, velice si vážím všech našich sportovců, kteří reprezentovali svými skvělými výkony naši republiku v této nelehké době. A bylo jich hodně např. David Kostelecký, Jiří Lipták, Eva Samková, Ester Ledecká a samozřejmě všichni biatlonisté Markéta Davidová, Jessica Jislová, Jakub Štvrtecký a ostatní. Z osobního zážitku mám radost a jsem pyšný na svého syna Jana, který zdárně ukončil vysokou školu v tomto roce a samozřejmě mi dělají radost i syn Matěj a dcerka Eliška.

2 - V roce 2022 se těším, až se budou konat všechny sportovní akce v našem okolí, snad už bez omezení, aby se naši členové klubu mohli účastnit těchto závodů. Všem sport chybí a bez něho to nejde. Velký sportovní svátek budou olympijské hry v Pekingu, a také pro mne Světový pohár v biatlonu.