ROMAN DLABKA

R.U.M. Holubice (nohejbal)

hráč, vedoucí klubu

Roman DlabkaRoman DlabkaZdroj: Deník/ Redakce

1 - Já zůstanu u nohejbalu. Pro mě byl nejlepší sportovní zážitek finále extraligy mužů, žen a dorostenců. Modřice vyhrály mužskou i dorosteneckou kategorii. Byl k vidění parádní nohejbal. Potěšilo mě, že Holubice vyhrály Jihomoravský krajský přebor v nohejbale a v okresním přeboru, který má vynikající úroveň, jsme skončili na třetím místě. Osobně mě těší každý sportovní zážitek kterého jsem se mohl zúčastnit a s kamarády si zasportovat, nebo se podívat na jakýkoliv sport na živo či u televize.

2 - V roce 2022 se těším na mistrovství světa v nohejbale, které se bude konat v listopadu v Praze. Požádali jsme o uspořádání mistrovství České republiky starších žáků dvojic a trojic. To by byla pro mě asi největší událost v roce 2022. Jinak na každý sport, kterého se s kamarády zúčastníme fyzicky nebo budeme fandit na tribuně nebo u televize.

ROMAN KŘÍŽ

Okresní volejbalový svaz Vyškov

předseda výkonného výboru

Roman KřížRoman KřížZdroj: Deník/ Redakce

1 – Vyjádřím se obecně. Sport a nejen ten, byl celý rok nějakým způsobem omezován díky covidu. Za zmínku určitě stojí volejbalisté Bučovic, kteří hrají 1. ligu a drží si čtvrtou příčku. Na okrese je to super podívaná, kterou mohu jen doporučit.

2 - V roce následujícím se těším na jakékoliv sportovní události, na kterých se budu moci podílet, ať už aktivně nebo i jako divák. Doufám, že covid nebude zasahovat do sportovního dění jako v minulých letech.