deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Debakl nároďáku: Čeští fotbalisté dostali před vyprodaným Edenem od Portugalců čtyři góly. Jednání o vedení města: V Ostravě začala jednání, vítězné ANO osloví stávající partnery i Ostravaka. Podpora stávajících vedení: Lidé z obcí zasažených tornádem podpořili současná vedení. Vyšetřování vraždy: V Kateřinkách se mělo vraždit, policie vyšetřuje na místě neštěstí.
Legenda koncert neuskuteční: Zakladatel Pink Floyd zrušil koncerty v Polsku po kritice za výroky o Ukrajině.
Náhrobní kámen: Buckinghamský palác zveřejnil fotografie nového náhrobního kamene v královské kryptě na hradě Windsor.
Nenastoupí v Lize národů: Z kádru fotbalové reprezentace vypadli zraněný Jankto a nemocný Masopust.
Energetické partnerství: Německý kancléř Scholz chce prohloubit energetické partnerství Berlína a Rijádu.
Drtivá výhra Přísahy: Šlachta a jeho Přísaha drtivě vyhráli volby v Pohořelicích na Brněnsku. Řidička narazila do stromu: Tragická nehoda na Opavsku, dvacetiletá řidička nepřežila náraz do stromu.
Útok ozbrojenců: Gang ozbrojenců zabil v sobotu v mešitě ve státě Zamfara na severozápadě Nigérie nejméně 15 lidí.
Ženu srazil vlak: Žena na Ústecku zemřela po střetu s nákladním vlakem, pohybovala se v kolejišti. Po sečtení poloviny okrsků: Nejvíce zastupitelů zatím mají nezávislí, ze samostatných stran lidovci.
Silný výrok: Jakýkoli pokus zamezit spojení Číny s Tchaj-wanem skončí rozdrcený pod koly dějin, řekl čínský ministr zahraničí.
Přípravy na hurikán: Lidé na jižní Floridě se začali připravovat na možný úder hurikánu Ian.
Brutální zásahy proti demonstrantům: Ruská policie zatkla na demonstracích odmítající mobilizaci dalších téměř 300 lidí.
Nejrůznější lahůdky: Burger festival je opět v Ostravě u Karoliny. Láká víc než volby. Trh s přátelskou atmosférou: Desítky stánků a stovky lidí přilákal na labské nábřeží v Hradci Králové MINT Market. ANO úspěšné v senátních volbách: Hnutí ANO opět vítězí v úvodním kole senátních voleb před ODS a KDU-ČSL. Mynář získal mandát: Vedoucí prezidentské kanceláře Vratislav Mynář znovu získal mandát v zastupitelstvu v Osvětimanech. Šetření peněz při topení: Čistý kotel může ušetřit až třicet procent nákladů. Podezření na maření průběhu voleb: Rozruch během voleb v České Lípě vyvolal nestandardně umístěný notebook. Mise na Měsíc odložena: NASA opět zrušila start nové rakety s modulem Orion k Měsíci kvůli nepříznivému počasí.
Chtějí méně dětí: Mladé Japonky chtějí poprvé od roku 1940 méně než dvě děti, ukazuje průzkum.
Král už naplno pracuje: Slavná červená krabice má nového majitele. Karel III. už naplno pracuje.