Předchozí
1 z 6
Další

Joe vystudovala střední odbornou školu oděvní ve Strážnici, obor oděvní specialista a úspěšně odmaturovala. „Jenže ve Znojmě nebyla žádná pořádná příležitost pracovat v oboru. Takže jsem hned po škole začala pracovat u táty ve firmě jako skladnice. Tátova firma je v Dobšicích u Znojma a zabývá se prodejem zplynovacích kotlů na dřevo a peletky. Pak jsem pracovala v pizzerii Cantina jako rozvozačka a pak také jako pizzařka. No a teď pracuji v Chez Martine jako provozní,“ popisuje.

Za volantem se Joe cítí jako doma.Zdroj: Archiv Joe Bačové.

Která práce jí bavila nejvíc? „Těžko říci, na každé práci bylo něco zajímavého. Každá mě naučila něco jiného, ale teď, teď jsem sama svým pánem a to je fajn. Starám se o provoz podniku, ale dělám vše, co je potřeba. Od krájení, sekání surovin, pomáhání s vařením přes rozvoz jídla, úklid penzionu až po přezouvání pneumatik na autě,“ usmívá se mladá žena. (na fotografii jako malá s dědečkem)

Dědeček malé Jolance dělával často a rád koníka.Zdroj: Archiv Joe Bačové.

Oblíbený podnik provozuje se svojí přítelkyní Martinou. „Jak jsme se seznámily? Bylo to neplánované, jak to často bývá. Přišlo to samo. Prostě jsme se seznámily, padly si do oka a teď už spolu žijeme pět let. O podnik se teď vlastně staráme společně,“ říká Joe.

S přítelkyní Martinou na výletě.Zdroj: Archiv Joe Bačové.

Temperamentní Joe baví život ve své podstatě. „Ale že bych měla nějaký speciální koníček, to ne. Baví mě dá se říci všechno, co patří ke každodennímu životu,“ naznačuje. Jak sama říká, má pár vět, kterými se řídí a které si ráda dennodenně připomíná. „Například všechno je tak, jak má být, bez ohledu na to, jak to dopadne. Žít každý den naplno. Dělat vše tak, jak nejlépe dovedeme. S úsměvem jde všechno líp,“ svěřuje se Bačová.

 

Spíme, nerušit!Zdroj: Archiv Joe Bačové.

Ve volném čase je velmi aktivní. „Ráda sportuji, opaluji se, bavím se s přáteli, poslouchám hudbu, chodím do kina. Baví mě plavání, kolo, badminton, inline brusle, beach volejbal, fotbal, basketbal… A také dobrá hudba, která mne něčím osloví a je jedno, jaký žánr to je," popisuje Joe.

K divokému mládí patří divoké vzezření.Zdroj: Archiv Joe Bačové. 

Do jejich podniku s rodinnou atmosférou chodí, jak Joe sama říká, především spřízněné duše. „Většinou se setkávám s příjemnými, poctivými, veselými lidmi. Nemám ráda namachrované blbečky,“ má jasno žena. A jaké má plány? „K plánům patří podívat se trochu do světa a poznat různé kultury. Jinak bych chtěla po sobě zanechat stopu tady, kde jsem doma, aby lidem, kteří se se mnou setkali, zůstala vzpomínka na tu milou, bláznivou, energickou, ztřešťenou, veselou a krásnou holku,“ uzavírá Jolana „Joe“ Bačová. 

Na vyhlídce v městské části Hradiště. V pozadí Radniční věž a centrum Znojma.Zdroj: Archiv Joe Bačové