ATLETIKA

Sokolský běh 28. října v Bučovicích (10 km), pondělí 28. října. Start první kategorie (mládež) je v 9.00 hodin na bučovickém náměstí, závod dospělých v 11.30.

FOTBAL

Není-li uvedeno jinak, jsou začátky zápasů v neděli 27. října ve 14.30 hodin.

Moravskoslezská liga

Vyškov - Slovácko B (so).

Krajský přebor

Rousínov - Ivančice (so).

I. A třída - skupina B

Vyškov B - Velká n. V. (10.30), Nikolčice - Pačlavice-Dětkovice, Hroznová Lhota - Bučovice.

I. B třída - skupina A

Bohdalice - Rájec-Jestřebí (so), Kobeřice - Lelekovice (so).

Okresní přebor

Křižanovice - Rousínov B (so), Slavkov u Brna - Němčany (so), Švábenice - Brankovice (so), FKD - Dražovice (10.30), Otnice - Křenovice, Velešovice - Letonice, Komořany - Pustiměř.

III. třída - skupina A

Dědice - Chvalkovice n. H. (so), Bohdalice B - Lysovice, Radslavice - Pačlavice-Dětkovice B, Opatovice - Hoštice-Heroltice, M. Málkovice – Kučerov, Ivanovice n. H. - Račice, Vyškov C - FKD B.

III. třída - skupina B

Habrovany - Křenovice B (so), Slavíkovice - Vážany n. L. (so), Kobeřice B - Letonice B (10.30), Hodějice - Zbýšov (12.15), Nesovice - Lovčičky (14.00), Kroužek – Bošovice, Nížkovice - Heršpice.

IV. třída - skupina A

Nesovice B - Pustiměř B (so 14.00), Milonice-Uhřice - Hoštice-Heroltice B (so), Bučovice B - Rychtářov (10.00), Vícemilice - Kučerov B (10.00).

IV. třída - skupina B

Křižanovice B - Komořany B (so 12.00), Nížkovice B - Dražovice B (10.30), Hodějice B - Rašovice.

FUTSAL

II. liga: ASM Dolní Loučky – Amor Kloboučky Vyškov, sobota (20.00), SH Tišnov.

Divize: Brikety-pelety Vyškov - Dolní Loučky, pátek 25. 10. (20.00), SH Purkyňova.

Krajský přebor – turnaj ve Vyškově SH Purkyňova), sobota 26. 10.: Amor Kloboučky Vyškov B - Kobra Blansko (9.00), Inexis Bučovice - Kobra Blansko (10.00), Amor B - Řečkovice (11.00), Inexis Bučovice – Řečkovice (12.00).

Okresní přebor – sobota 26. 10. 2019:

Hřiště Stadion Vyškov: Kozlany – Lazor Vyškov (9.00).

Hřiště TJ Mouřínov: Mouřínov – Vyškov City (9.00), Vyškov City – Krásensko (10.00), Mouřínov – Krásensko (11.00).

HOKEJ

Krajská liga: Sokol Březina – Lvi Břeclav, sobota 26. 10. (17.00), ZS Vyškov.

KUŽELKY

Program na kuželně KK Vyškov – pondělí 28.10.(19.00), Slovan Ivanovice n. H. - Moravská Slavia Brno E, KP2 sever.

VOLEJBAL

I. liga mužů: Sokol Bučovice – Slavia Hradec Králové, pátek 25. 10. (19.00), Bučovice – Dukla Liberec B, sobota 26. 10. (18.00), SH Školní ul.

Český pohár mužů – 2. kolo: Sokol Bučovice – Fatra Zlín, středa 30. 10. (19.00). TJ Holubice – Black Volley Beskydy, čtvrtek 31. 10. (19.00).