Zase běží další díl nekonečného seriálu výměna manželek. Zpěvák Jan Bendig se svým přítelem a manažerem do toho šli. Bendig je vyměněn do početné romské rodiny. Když jde o celebrity, bývá všechno tip top. Když jde o běžné lidi, je podle Martina překročena hranice soukromí. Do hry, ve které televizní produkce schválně zvýrazňuje zvrácenosti, jsou navíc zatahovány děti.

Martin, nejstarší generace, se poprvé ostře střetne s nejmladší Denisou. Až dosud byly jejich názory překvapivě blízké. Denisa si na rozdíl od Martina myslí, že vpád do soukromí je už dnes normální. Náctiletí příslušníci „generace Z“ jsou výměnou nadšeni. Bez ohledu na autorská práva vystřihují nejlepší scény, posílají si je po síti a chlámají se nad nimi.

Tři generace
VIDEO: Deník tří generací. Ondřej Brzobohatý, Taťána Kuchařová a drag queen

Tomáš chápe obě stanoviska. Samozřejmě dospělí lidé si mohou dělat co chtějí, navíc když je to za peníze. Výměna dokáže nastavit zrcadlo běžnému životu v rodině. Ten je vidět s odstupem. Pro mnohé rodiny je to skvělý způsob jak zlepšit životní rutinu.

Martina to tentokrát nepřesvědčí. Je zcela nesmlouvavý, a kdyby bylo na něm, takový pořad by nikdy nepustil na světlo světa.

Je puritán? Je jeho postoj pokrytecký? Milí diváci-čtenáři, co si myslíte o výměně manželek?

Deník tří generací uvádíme každé úterý. Influencerka, marketingový expert a novinář v něm přinášejí své pohledy na aktuální události i problémy každodenního života. Čtenáři jim sami mohou nabídnout témata. Těšíme se nejen na vaše náměty, ale i názory a připomínky. Piště prosím na nazory@denik.cz.