Klienty atraktivní psychoterapeutky Lindy tvoří pestrá pětice různorodých mužských hrdinů v podání Jiřího Mádla, Bolka Polívky, Milana Šteindlera, Zdeňka Žáka a Martina Letáka. Všichni jsou ve stejném pokušení – milují ženy, někdy až moc, a jejich milostný život potřebuje zásadní restart.

Karel Roden ve filmu Promlčeno
Čas na spravedlnost. Ve filmu Promlčeno zbývají jen hodiny

„Cyril na terapii pro sexuálně závislé přišel preventivně, ještě vůbec nic neudělal, ale trápí ho erotické představy o jeho studentkách. Je velmi poctivý, nechce zničit své manželství a rozhodl se to řešit. V hloubi duše je to velký gentleman,“ říká Jiří Mádl, který si ve filmu zahrál nesmělého a trochu sucharského učitele na gymnáziu.

Hlavní ženskou roli navenek sebevědomé, avšak v jádru zranitelné terapeutky ztvárnila herečka Kristýna Hrušínská. Ve filmu se objeví i její otec Jan Hrušínský a dále například Hana Vagnerová, Patricie Pagáčová, Dana Syslová či Nela Boudová.

Zdroj: Youtube

Producentem snímku je společnost Punk Film, která má na svém kontě například pohádku Čertí brko nebo celovečerní dokument Můj otec Antonín Kratochvíl.

Do kin Pánský klub uvede 2. června Falcon.