KDY: 3. 9. 2020 od 19.00
KDE: Besední dům, Vyškov
ZA KOLIK: 190 korun

Hru sehrají herci 3. září v sále Besedního domu. Diváci se mohou těšit na komedii o tom, jak se dva manželské páry sejdou na nepovedeném mejdanu. Prozradí se, že všichni čtyři nejsou příliš spokojeni s tím, čeho dosáhli, a jejich manželské soužití trpí stereotypem. V opilosti se partneři prohodí, vymění si klíče od bytu a po kratičké radosti z něčeho nového se z této záměny roztočí kolotoč potíží.

Ze Švýcarska přijede bohatá tetička, na oběd přijde nepříjemná tchýně, podvedený manžel přijde potrestat nevěru své ženy, manželka vlivného funkcionáře přijde zachraňovat svoji propadající dceru. Vrší se trapasy a nedorozumění. Hrdinové jsou fyzicky i duševně týráni, dostávají se do choulostivých situací, a tak brzy zatouží po jediném - dostat se zase domů ke svému zákonitému partnerovi. Nakonec jsou šťastni, i když nic nezískali.

Zpěvák kapely Kryštof Richard Krajčo
Tip na koncert: Koncert kapely Kryštov opět přeložili. Koná se v červnu 2021

Hrají: Jana Šulcová / Veronika Jeníková (Luisa Puckailerová), Olga "Háta" Želenská (MuDr. Irena Dostálová), Viktor Limr (Ing. Jinřich Dostál), Libor Hruška / Antonín Procházka / Juraj (Karel Kartouch), Mahulena Bočanová (Dana Kartouchová), Marcela Nohýnková / Veronika Jeníková (matka Jindřicha), Ivana Andrlová / Vlasta Žehrová (modelka), Veronika Jeníková / Lucie Svobodová / Pav (milenka), Martin Sobotka (manžel)