1/14

close Momentka z představení Jak se vám líbí. info Zdroj: se svolením agentury SCHOK/Pavel Hejný zoom_in Momentka z představení Jak se vám líbí.

Letní shakespearovské slavnosti

Milovníci shakespearovského divadla si už teď mohou pořídit elektronické poukázky na představení z oblíbené letní přehlídky, která se tradičně koná v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě. Nabízí se jim tak mimo jiné jedinečná výhoda v podobě přednostního přístupu k těm nejlepším místům dříve, než se v dubnu 2024 spustí oficiální prodej. V roce, kdy si svět připomíná 460 let od narození věhlasného dramatika, se lze těšit na novinku v podobě mistrovské komedie Marná lásky snaha, jež je podle shakespearologa a dvorního překladatele Letních shakespearovských slavností Martina Hilského hostinou jazyka a patří mezi jeho nejoblíbenější díla. Inscenace vzniká pod taktovkou režiséra Filipa Nuckollse.

„Další chystané tituly zatím neprozradíme, můžeme vás ale ujistit, že nás čeká pestrá škála strhujících zážitků, na které se již všichni těšíme a na které lze samozřejmě využít Dárkový ePoukaz,“ láká umělecký ředitel Letních shakespearovských slavností Libor Gross. Poukazy v hodnotách od 500 do 5000 korun jsou k dispozici do Prahy, Brna a Ostravy. Více informací lze nalézt na www.shakespeare.cz a www.ticketmaster.cz.

Inspirace na Vánoce. Deník přináší tipy na dárky z oblasti kultury

loading
arrow_left Předchozí
1/14
Další arrow_right