Jiří Bartl, amatérský ornitolog a ochránce přírody
Vánoce byly v letošním roce bohaté na dárky, sešli jsme se všichni v širokém rodinném kruhu, povečeřeli kapra a zazpívali si koledy. Největším dárkem pro nás byl osmnáctiměsíční vnuk, ten nám dělá velkou radost. Mrzí mě jenom trochu letošní extrémně teplé počasí.Vladimír Kramář, ředitel společnosti Vodovody a kanalizace Vyškov

Radost mi udělalo, že jsem se konečně mohl víc věnovat rodině. Pohrál jsem si se synem a jeho hračkami, radost mi udělala krásná sportovní bunda na běžky a na kolo. Mrzí mě, že ne všichni pracovníci měli o Vánocích klid, protože počasí způsobilo letos hodně poruch na vodovodním řadu.Jan Marek, ředitel úřadu práce

Vánoce jsme letos opět prožívali v tradičním rodinném kruhu, nechyběla samozřejmě návštěva půlnoční mše. Největším dárkem pro nás všechny byla moje vnučka Kristínka, která se narodila 19. prosince. Na Štěpána jsme ji už měli doma.
Radek Mikulka, historik a pedagog

Letošní Vánoce jsem prožil spokojeně a v co největším možném klidu v rodinném kruhu. Z dárků mi udělala největší radost knížka o malíři a grafikovi Jiřím Boudovi s řadou krásných reprodukcí jeho děl. Ta mě opravdu hodně potěšila.
Pavel Prokop, starosta a krajský zastupitel

Vánoční svátky jsem prožil letos opravdu hezky v rodinném kruhu. Sešli jsme se celá rodina, radost mi udělal hlavně pohled na rozzářená dětská očička. Dostal jsem ponožky, nové boty, kolínskou, asi jsem byl opravdu hodný. A pak jsme šli samozřejmě na půlnoční.