„Toto ocenění každoročně vyhlašuje Atmoskop.cz, největší hodnotící portál v České republice. Podle statistik ho zná více než pětatřicet procent všech Čechů a je na něm přes sto devadesát tisíc hodnocení pro více než čtyřiatřicet tisíc firem,“ vysvětlil za oceněnou firmu z Brankovic vedoucí personálního oddělení Petr Hasoň.

Na vítězná místa se dostali díky pozitivním hodnocením jejích zaměstnanců. „Jsme hrdí na to, že jsme mezi tolika společnostmi získali toto ocenění právě my. Lidé ve vyškovském okrese tak mají na dosah ruky zaměstnavatele, který považuje férové a slušné jednání ke svým pracovníkům za samozřejmou součást firemní kultury, což naši zaměstnanci sami potvrzují,“ dodal Hasoň.

Několikanásobný mistr České republiky ve stunt ridingu Martin Krátký bavil publikum svým kaskadérským a akrobatickým uměním.
Moped rallye v Rychtářově zaujala historickými stroji i akrobacií. Podívejte se

V každé kategorii musela firma za období od loňského května do letošního dubna nasbírat dostatečný počet hodnocení. „Poté posuzujeme jejich průměr od zaměstnanců. Vyhodnocení se skládá z různých parametrů, jako je například spokojenost se šéfem, jaký je kolektiv, stabilita a férovost firmy, spokojenost s platem a jiné. Díváme se také na historii hodnocení dané společnosti,“ přiblížil za Atmoskop.cz Petr Lamač.