„Na každý večer, vždy od devatenácti hodin, je naplánováno jedno divadelní představení, přičemž každý soubor má svého patrona – osobnost českého showbyznysu,“ uvedla mluvčí Bučovic Martina Hašková.

close Program letošního ročníku festivalu v Bučovicích. Pro zvětšení plakátek rozklikněte. info Zdroj: Město Bučovice zoom_in Program letošního ročníku festivalu v Bučovicích. Pro zvětšení plakátek rozklikněte. Festival jako tradičně zahájí místní Bučovičtí Výtečníci, dále se diváci mohou těšit na soubory z Rousínova, Morkovic, ze Slavkova u Brna, dva z Brna a zakončení bude patřit, jak bývá rovněž zvykem, divadelníkům ze slovenského Malého Slavkova.

„Na programu jsou komedie, dramédie, ale také westernová zpěvohra. Z hostů přijali pozvání například herečka Nela Boudová, herec a dabér Daniel Rous nebo herec a moderátor Petr Vacek,“ vyjmenovala Hašková s tím, že většina představení se odehraje v sále Katolického domu, pouze jedno v sále kina Brigáda.

Vstupenky lze koupit už jen na místě konání představení vždy hodinu před začátkem, tedy od šesti odpoledne, a to na kterýkoliv z večerů. Program a podrobné informace zájemci najdou ve facebookové události Festival ochotnických divadel M. Doležala.