Prostory jsou v takzvaném Strakoschově domě, pozdně barokní budově z osmnáctého století. Nosnou myšlenkou celkové koncepce interiéru je vazba na město, kterou představuje jednotný vizuální styl inspirovaný barvami a motivy bučovické vlajky.

„Pojetí interiéru je zcela jedinečné, aby byla kavárna nezaměnitelně spjata právě s Bučovicemi. Výsledkem rekonstrukce jsou unikátní, harmonicky sladěné prostory ve stylu městské kavárny. Cílem bylo vytvořit moderní, zároveň však nadčasové prostředí, které nebude poplatné rychle se měnícím interiérovým trendům,“ sdělila mluvčí Bučovic Martina Hašková.

Město tak nyní hledá nájemce, který bude akceptovat požadavky na vytvoření oddychového a společenského místa při zachování jednotného vizuálního stylu veškerých interiérových prvků.

Mezi šestnácti účastníky byla také Petra Chelíková z Vyškova.
Sáhla jsem si na dno, říká Vyškovanka. Zúčastnila se reality-show Big Brother

„Jednou z podmínek je od jara do podzimu provoz předzahrádky, další pak je vytvoření vhodného místa pro rodiny s dětmi v části provozovny, například formou dětského koutku. Podrobné informace zájemci najdou v sekci Aktuality na www.bucovice.cz,“ dodala Hašková.