Plán rozšířit nabídku zájmových kroužku se zrodil v hlavách pracovnic Domu dětí a mládeže ve Vyškově. „Už minulý rok jsme tam pořádali dva kroužky a teď se nám jich podařilo rozběhnout celou řadu dalších. Spolupracujme i s jednou brněnskou taneční školou. Taneční kroužky v Dědicích dokonce vede mistr světa v rokenrolu. Trénuje jak dospělé, tak i děti,“ uvedla pracovnice Domu dětí a mládeže ve Vyškově Jaroslava Kováčová.

Dům dětí a mládeže v klubu Pinocchio pořádá i kroužek s názvem Jak na nudu. „Děti tam hrají například šachy, deskové hry nebo stolní tenis. Budovu bychom chtěli co nejdřív opravit a také vymalovat. Třeba místnost v předsálí není v úplně dobrém stavu. Už máme udělaný projekt,“ objasnila Kováčová.

Ta dodala, že chtějí v Pinocchiu vybudovat příjemné prostředí pro děti „Město nám přispělo dost velkou částkou, ale ještě musíme sehnat nějaké peníze. Jsme opravdu rádi, že se nám podařilo rozjet tento klub. Dříve jsme pořádali kroužky jen v domě dětí nebo v různých tělocvičnách, zkrátka všude, kde to jen šlo. Teď máme perfektní zázemí,“ řekla pracovnice Domu dětí a mládeže ve Vyškově.