„Porota vybrala tři nejzajímavější fotografie z každé kategorie. Jejich autoři při vernisáži výstavy a vyhlášení výsledků obdrželi poukázky v hodnotě patnácti set, tisíce a pěti set korun na nákup sportovního a turistického zboží. Starosta města Petr Hájek navíc ze všech fotografů, kteří se do soutěže zapojili, vylosoval výherce digitálního fotoaparátu. Dalších pět vylosovaných fotografů získalo upomínkové předměty,“ informovala mluvčí vyškovské radnice Dana Bednářová.

V kategorii Moje dovolená na Vyškovsku se na prvním místě umístila Alena Sekeráková s fotografií Rakoveckého údolí, druhá skončila Anna Sochová se snímkem Vyškov se baví a třetí David Zeman, který zachytil Bouři nad Vyškovem.

V kategorii Vyškovsko barevně a černobíle si vítězství odnesl Zdeněk Blecha s Výletem do vodní říše, druhé místo obsadil Zdeněk Štark a jeho Malá vyhlídka a třetí cenu si odnesla Lenka Klimková se Ztraceným Vyškovem.

Kategorii Kouzlo časů minulých ovládl Jindřich Holíček a jeho fotografie nazvaná Živá minulost. Druhé místo patří Petru Jílkovi, který zachytil Krásnou starou uličku vedle radnice. Třetí příčku v této kategorii obsadila Michaela Malcherová se snímkem Za krále!

#nahled|https://g.denik.cz/70/f2/rakovecke_udoli_sekerakova_denik-630.jpg|https://g.denik.cz/70/f2/rakovecke_udoli_sekerakova.jpg|Pohled na Rakovecké údolí.#