Proti opatření byl například zastupitel Zdeněk Šedý. „Když budeme omezovat provozní dobu, nebudou tím trpět jen živnostníci, ale i lidé, kteří se chtějí normálně slušně bavit. Nebral bych lidem možnost někde déle posedět a něco oslavit. Maximálně bych byl pro omezit provozní dobu v pracovní dny," navrhl Šedý.

Ani na to se však nakonec nedostalo. Jednání provozovatele restaurace, které rada města měla za vstřícné, vedlo k dohodě. Nová vyhláška se nezavedla. „Komunikuji s obyvateli v ulici. Když mi zavolají, snažím se jim vyjít vstříc. Ozvali se pouze jednou. Měli požadavek, abychom v podniku zavírali okna od deseti hodin večer, a to se od té doby snažíme dodržovat. I zahrádka je od té doby zavřená. S tím problém není, hosté se přesunou dovnitř, ale nemůžu po nich přeci chtít, aby se o dvě hodiny později zvedli a šli domů, když se jim ještě nechce," podotkl provozovatel podniku Pavel Neužil.

Rada tedy nakonec svůj návrh stáhla a vyjádřila víru v to, že provozovatel najde cestu, jak se se stěžovateli dohodnout.