Například zpěvák Bob Frídl z Bučovic oslaví nekrásnější svátky v roce se svou manželkou a tchýní. „Hlavně o Vánocích je dobré si připomenout, že i po tolika letech má jeden druhého moc rád. Těším se, jak svátky oslavím se svou manželkou a její matkou,“ svěřil se Bob Frídl.

Navíc prozradil, že ještě skoro v polovině prosince neměl koupený ani jeden dárek. Zato modelka Klára Medková z Vyškova měla dárků na rozdíl od něj plnou skříň. „Dárky nakupuji po celý rok a shromažduji je ve skříni. Nesnáším předvánoční stres,“ objasnila Medková, která prý tráví Vánoce ve Vyškově se svou rodinou. „Vždy se těším, až babička napeče cukroví a já si budu dopřávat. Tomu se nedá odolat,“ řekla Medková.

I modelka Renata Langmannová letos bude trávit Vánoce doma v Ivanovicích na Hané. „Moc se těším na vánoční pohodu, protože v poslední době se dostanu domů opravdu málo. Ale docela mám strach z ledna. O Vánocích se totiž opravdu nedokážu hlídat v jídle a potom je to vždy tragické,“ prozradila Langmannová.

Z toho si vůbec nedělá těžkou hlavu vyškovský rodák Boris Hybner, který bude jako vždy slavit Vánoce u tchýně v Praze společně s velkou rodinou. „Dáme si dárky, budeme poslouchat koledy, Franka Sinatru a pak se unavení odebereme domů,“ popsal Hybner.

Ten také prozradil, že často a hlavně o Vánocích vzpomíná na své rodné město. „Miluji Vyškov a je mi po něm smutno,“ řekl Hybner.