Přijeli členové skupiny No Name, legendární Olympici, Jiří Zonyga či Marek Ztracený s kapelou. Vrcholem večera pak byli slovenští Desmod. Akce přilákala diváky všech věkových kategorií. Strhující atmosféru si užívali všichni naplno. Bez rozdílu věku se drželi kolem ramen a zpívali nejen se skupinou Olympic jejich známé šlágry.

„Moc se mi to líbí. Přijela jsem hlavně na No Name, ale festival je celý fajn,“ popsala svůj dojem s festivalu Markéta Zapletalová z Lednice.

„Je to určitě zajímavé pro sociologický výzkum, proč jsme oslovili tolik generací najednou. Dokonce i ty nejmladší děti s námi zpívají písničky. Je to opravdu zázrak. Myslím si, že hlavní zásluhu má štěstí,“ vysvětlil Petr Janda s Olympicu.

Lidé byli nadšení, že tak slavná kapela zavítala do Břeclavi. „My hrajeme i v daleko menších dědinách. Na fotbalových stadionech ve vesnicích, v tom není problém. Nejde o to, jestli je to velké nebo malé město. Dostaneme pozvání, přijedeme a lidé přijdou,“ přiznal Janda s tím, že o něco raději vystupuje v malých obcích než ve velkých městech.

Nejen legendární Olympici rádi navštívili jižní Moravu. I slovenská kapela No Name si koncert užívala. „Jsou tu ženy, hodně vína a máme tady kamaráda Petra Brantalíka, který je nejen dobrý organizátor a hlavně se s ním dá dobře domluvit. Lidé se tady dobře baví, což nás těší. Je to těžké, ale my vlastně nemáme neoblíbené místo. Hrajem prostě všude, kde po nás zatouží,“ popsal své dojmy z festivalu Igor Timko se skupiny No Name.

K strhující atmosféře přispěly i dvě obrazovky, které se nacházely podél jedenáctimetrového pódia. Na ty kameraman snímal průběh koncertu.

Pořadatel Petr Brantalík byl s večerem absolutně spokojený. „Bylo to fajn, lidi se dobře bavili. Přišlo jich více než čtyři tisíce. V průběhu akce nevznikl žádný problém, což je důležité,“ řekl Brantalík.