Všechna vyšetření si mohou odbýt na jednom místě, a to v novém centru naproti autobusového nádraží směrem k železniční trati. „Vždycky je pro pacienta lepší, když nemusí běhat mezi ordinacemi po celém městě. A pokud by přece jen potřeboval vyšetření v nemocnici, tak to má od autobusového nádraží jenom kousek,“ pochvaluje si příslib nového lékařského centra pětapadesátiletá Anna Říhová z Vyškova, která si myslí, že do zdravotnické budovy určitě zavítá kvůli svým potížím s žílami.

Objekt stavaři staví pro vyškovskou lékařskou společnost Angis, kterou vede privátní kardiolog Pavel Veselý. Ten je mimo jiné známý také jako zastupitel Vyškova. Veselý do jedné budovy převede hned tři ordinace své společnosti, a to z bývalé poliklinky v Purkyňově ulici a z Puškinovy ulice.

„Bude to komfort pro pacienty. Do jedné budovy shrneme stávající ambulance. Vedle sebe budou všechny přístroje potřebné k vyšetření. Bude tu interna, kardiologie i cévní lékař. Zároveň zde budou mít ordinace i další praktičtí lékaři a logicky nebude chybět ani lékárna,“ představil kliniku Veselý.