Stala se sice „jen” vicemiss, ale publikum by volilo jinak než porota a ocenilo ji titulem Miss Sympatie.

Zatímco Kotulánová se brzy stáhla do ústraní, Medková se stala celebritou. Postavení ve společnosti si udržela i přesto, že žije s partnerem až v Rusku.

Jakmile se ale vrací do Prahy, září na přehlídkových molech, pracuje pro charitu, plní bulvární tisk. Nezapomíná ale ani na Vyškovsko, kam se vrací hlavně za maminkou.

„Maminka i prarodiče mi vždycky poskytovali obrovské zázemí, neúnavně mě podporují a při každé příležitosti se je snažím navštěvovat,“ chválí Medková rodinu.

V modelingu se Klára pohybuje od patnácti let. Kvůli němu zanechala i studia na univerzitě. A neodříká se ani jiných obětí. Především nezbývá, než se starat o postavu. Na jedné straně se sice neobejde bez čokolády, ale na straně druhé jí kuřecí, těstoviny a zeleninu. Také tráví hodiny v posilovně.

Protože je žádaná jako modelka spodního prádla, rozhodla se předloni pro radikální řez, a to doslova. Nechala si o dvě čísla zvětšit poprsí. „Zvedlo se mi sebevědomí. I když to ještě několik týdnů po zákroku bolelo,“ otřásla se Klára při bolestivé vzpomínce.

Investice šedesáti tisíc korun se podle ní vyplatila. Jde z akce do akce. Nedávno nafotila i sérii sexy fotografií pro pánský magazín Playboy. Fotografie jsou až překvapivě cudné.

„Ale k vulgaritě bych se nikdy nenechala přemluvit. Domluvili jsme se s fotografem, že budu sice svůdná, ale zároveň také nedosažitelná,“ směje se slavná vyškovská modelka.

Jejím partnerem je stoper Spartaku Moskva Radek Kováč, který vydělává kolem dvaadvaceti milionů ročně. Kvůli němu každých čtrnáct dní pendluje mezi Ruskem a Prahou.

„Trvale bych v Rusku žít nemohla, je to úplně jiná mentalita a vadí mi v zimě čtyřicetistupňové mrazy. Jak jen můžu, vracím se do Vyškova. Líbí se mi, jak se město mění,“ říká modelka.