Pracovníci Integrovaného dopravního systému ohlásili úpravy provozu v následujících autobusových linkách. Podrobnosti jsou k dispozici i ZDE.

V případě linky 166 jedou vybrané spoje přes zastávku "Uhřice, na návsi" a z toho důvodu vyjedou dříve ze svých výchozích zastávek.

Autobusy linky 643 jedou mezi zastávkami "Uhřice, rozc. 1.0" a "Uhřicemi, na návsi" odklonem po II/429 a přes Hvězdlice.

Některé spoje nebudou pro zachování přestupních vazeb obsluhovat přímo Uhřice, ale v tuto dobu budou zajištěny náhradní spoje s přestupy v zastávce "Hvězdlice, Nové Hvězdlice".

Také spoje linky 650 nebudou kvůli přestupním vazbám obsluhovat přímo Uhřice. Pouze spoj 78 obsluhuje zastávku "Uhřice, na návsi", je veden odklonem mezi Milonicemi, "Roštoutky, statek" a "Uhřicemi, na návsi" po II/429, přes Hvězdlice a z Uhřic zpět do Kozlan opět přes Hvězdlice.

Ranní vazbu spojů 74, 102 Uhřice - Bohdalice zajistí linka 166. Odpoledne jsou zajištěny náhradní spoje v úseku Uhřice - Kozlany s možností přestupu na linku 650 směr Koryčany. Náhradní spoje jedou odklonem přes Hvězdlice.

U linek 156, 651 a 753 dochází k drobným časovým posunům. Zastávka "Uhřice, na návsi" je přesunuta do točny.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Rekordní Veteranfest ve Slavkově, přijely davy lidí. Vystoupila Antalová

Pohled na sobotní Veteranfest ve Slavkově u Brna z výšky. | Video: Ivo Svoboda