Michal Sklenář, šéfredaktor
Vánoce představují pár dní v roce, kdy většina lidí dostává možnost opravdu vysadit, oprostit se od starostí, negativních myšlenek, vychutnávat klid bez jinak všudypřítomného shonu, užít si setkání s blízkými a nejmilejšími. Přeji vám, abyste tuto šanci využili. Aby vám tyto vánoční svátky utkvěly v paměti jako doba opravdové pohody, na kterou je fajn vzpomínat v časech, kdy nám není zrovna do zpěvu. A doufám, že si v těchto krásných dnech najdete čas také na vaše noviny.


Radka Jarušková, redaktorka
Prodírat se davy, aby člověk v nákupním centru sehnal dárky pod vánoční stromek. Nevyspat se, protože člověk peče dlouho do noci cukroví. Anebo uklízí celý byt, aby se jen leskl. Na Štědrý den potom dotyčný padne vyčerpáním. Tak přesně takto vám přeji, aby vaše svátky nevypadaly. Užijte si Vánoce v pohodě, v klidu a se svými blízkými. A ať zažijete i legraci. Ale ne takovou, při které by vám chytnul vánoční stromek. Přestože hasiči jsou připraveni vyjet i na Štědrý den.

Michal Kočí, redaktor
Čtenářům Vyškovského deníku Rovnosti přeji, aby se jim i v právě nastupujícím životním koloběhu dařilo podle představ a aby si dosyta užívali veškerých maličkostí, které se z našeho okolí pomalu vytrácejí. Ať vánoční chvíle prožijí v pohodě a harmonii. Hledejme v lidech to lepší nejen v časech vánočních, ale i v roce příštím. Zároveň doufám, že se na našich stránkách budeme i nadále potkávat. Řada lidí si každoročně přeje, aby byl nadcházející rok lepší, já Vám přeji, aby byl hlavně jiný.
Zdeněk Vlach, redaktor sportu
Sport je nadstavbová složka společnosti. Nemusí se zrovna dařit, ba co víc, můžete dostávat na frak a přitom se stále nic neděje. Život jde dál. Čtenářům sportovních stránek přeji, aby četli jen samé dobré zprávy o vítězstvích svých barev. To s plným vědomím, že to vlastně není možné, protože vítězství na jedné straně znamená porážku strany druhé. Všem se ale popřát dá, aby nemuseli číst o lidských tragédiích, které se samozřejmě nevyhýbají ani sportovcům.