Kromě nich se na pódiu představí také Týna Mrázková s kapelou a moderátor Michal Kavalčík. „Jsme rádi, že náš park zase ožije hudbou a potěšíme tak spoustu fanoušků,“ komentovala ředitelka Zámku Slavkov Eva Oubělická.

Zdroj: Youtube

Organizátoři si dali za úkol vytvořit příjemnou atmosféru i pro celou rodinu. Pro děti bude připraven skákací hrad, a nechybí ani oblíbené malování na obličej. Aby si mohlo akci užít co nejvíce rodin, děti do devíti let mají vstup zdarma a pro věkovou kategorii od desíti do čtrnácti let jsou k dispozici zvýhodněné ceny.

Po víc než osmi letech skončí Eva Oubělická ve funkci ředitelky Zámku Slavkov. Rozhodla se pro změnu.
Eva Oubělická skončí jako ředitelka zámku ve Slavkově. Rozhodla se pro změnu

Kromě hudby se návštěvníci mohou těšit na občerstvení, pivo a letní drinky. Pro ty, kteří si rádi dopřejí relaxaci a odpočinek, budou připraveny vodní dýmky. Vstupenky zájemci zakoupí na www.slavkovzije.cz

Také účinkující ocení možnost k prohlídce zámku, zmínil to například Michal Kavalčík. „Pokud by měli zájem a čas, budeme samozřejmě rádi. Záleží však vždy na jejich časových možnostech. S pořadatelskou agenturou se na všem domlouváme a těšíme se na pěkný hudební zážitek,“ dodala Oubělická.

Písničkář Pokáč.
Pokáč na Litava Parku v Bučovicích: Lidé na jižní Moravě jsou vřelejší

PROGRAM FESTIVALU SLAVKOV ŽIJE:
Otevření areálu - 13:00
Týna Mrázková - 15:00
Annabelle - 16:30
Adam Mišík - 18:00
Pavel Callta - 19:30
Pokáč - 21:00