Rekonstrukce byla kompletní od záchodů až po vstup. V klubu jsme vytvořili velké pódium o rozměrech osm krát pět a půl metru, které nám umožní pořádání různých akcí,“ sdělil Deníku za provozovatele podniku Martin Karban.

Láká na další novinky. „Návštěvníci se mohou těšit na dva bary - spodní pětimetrový a vrchní jedenáctimetrový. Nově jsou v klubu světelné led hlavy, spousta nových světelných efektů a led stěna na pódiu,“ doplnil Karban.

Otevření plánuje na prvního prosince, kdy bude hvězdou večera slovenský DJ LUISDEMARK. Otevřeno bude pravidelně v pátek a sobotu. Na osmého prosince pak zájemci navštíví první rockový večer s kapelou Dark Gamballe.

Zdroj: Youtube

„Další akce plánujeme na první polovinu příštího roku, kdy vystoupí známí rappeři, DJové a rockové kapely. Uvažujeme i o možnosti Stand-Up komedy. Troufnu si říct, že to bude jeden z nejmodernějších multižánrových klubů na Moravě,“ dodal Karban.

Poslední příležitost k návštěvě klubu Pulp Fiction měli příznivci taneční zábavy v Dědicích koncem prosince minulého roku. Provozovatelé však už tehdy slibovali plány na další využití prostoru. Rozhodnutí vysvětlovali mimo jiné i nižším zájmem o podobnou zábavu mezi mladými lidmi oproti minulosti.