Pokud chcete vyhrát pro vaši obec či město cenu v hodnotě bezmála čtvrt milionu korun, nebo jen ukázat, že právě u vás máte ten nejhezčí vánoční strom, zapojte se. Stačí vyfotit na návsi či náměstí letošní vánoční strom a fotku poslat na e-mail redakce Vyškovského deníku Rovnost vyskovsky@denik.cz či přes rubriku Čtenář reportér. Nezapomeňte uvést:

  • přesný název místa, kde jste fotili (ulice nebo náměstí v městě či obci)
  • jméno a příjmení autora snímku

POZOR: Uzávěrka nominací je v úterý 5. prosince ve 20.00 hodin.

Vánoční strom DeníkuZdroj: RedakceV loňském roce jste do redakcí Deníku po celé České republice poslali fotografie více než tří set vánočních stromů. V celostátním kole pak zvítězil krasavec z Karviné. V jihomoravském hlasování nejvíce zaujal ten v Suchém na Blanensku před vyškovským a šebetovským.

Také tentokrát můžete poslat fotku stromu bez ozdob či s nimi, zhasnutého, rozsvíceného, v noci i ve dne. Je to na vás. Ale doporučujeme rozsvícené, ty mají často větší šanci zaujmout hlasující.

Rozsvícení vánočního stromu na náměstí Svobody v Brně
VIDEO: Vánoční strom na náměstí Svobody rozzářily tisíce světýlek. Podívejte se

Novinkou z minulého ročníku je tříkolový systém soutěže. Ten bude i letos. Registrovaní čtenáři svým hlasováním na webu nejprve vyberou vítěze okresních kol, ti se poté poměří v rámci krajských kol a finále bude soubojem mezi jednotlivými kraji.

Vánoční strom Deníku 2023 - termíny

Okresní kolo hlasování - 7. – 11. prosince
Krajské kolo hlasování - 12. - 16. prosince 
Celostátní kolo hlasování - 17. - 20. prosince

Start i konec kola je vždy ve 20.00 hodin. Hlasovat mohou pouze registrovaní čtenáři Deníku.cz, a to jedenkrát každou hodinu. 

Výsledky ankety Vánoční strom Deníku roku 2023 vyhlásíme v tištěném vydání i na webech 22. prosince.

Vítězem se stane a titul Vánoční strom Deníku 2023 získá strom s největším počtem hlasů čtenářů ve webové anketě. Výsledky zveřejníme 22. prosince na všech regionálních webech Deníku a v tištěné podobě všech mutací Deníku.

Zdroj: Deník/Sabir Agalarov

Obec či město, kde stojí vítězný strom, dostane atraktivní cenu v hodnotě téměř čtvrt milionu korun: bude moci využít k vlastní propagaci jednu celou stranu v sobotním magazínu Deníku s názvem Víkend. Stranu může zaměřit k propagaci svých akcí, může se pochlubit tím, co obec/město v posledních letech pro své občany vykonala/lo, případně využít na užitečné informace pro návštěvníky a pozvat je k nim do regionu. 

Vánoční poutákZdroj: Redakce

Své vánoční příspěvky nám posílejte na mail vanoce@denik.cz. Nezapomeňte uvést celé své jméno a město či okres, v němž žijete. Děkujeme!