Chcete se něco dozvědět zrovna o svém oblíbenci, ale ještě jste jeho zpověď v našich novinách neviděli? Pak právě teď přišel váš čas!

Redakce Vyškovského deníku Rovnosti pro vás připravila novou sportovní anketu s příznačným názvem Hvězdný výkon Vyškovska: Kdo se potkal s formou? Vždy v dvouměsíčním cyklu je uveřejněna nominace pěti sportovců, kteří v té době zazářili a vyhřívali se na sportovním výsluní.

Vždy půjde o jména, která hájí barvy některého z klubů vyškovského okresu, nebo mají na Vyškovsku trvalé bydliště. Podpořit svého favorita můžete v prvních deseti dnech následujícícho měsíce na webu Vyškovského deníku Rovnosti.

Vítěz, tedy sportovec s největším počtem hlasů, bude následně pozván do vyškovské redakce k on–line rozhovoru, v němž se ho můžete zeptat na cokoli, co vás o něm zajímá. Na konci kalendářního roku se vítězi jednotlivých dvouměsíčních etap ankety střetnou v souboji o Hvězdný výkon Vyškovska 2009.

Dnes tedy startujeme hlasováním za měsíce březen a duben. Čtenáři, máte tedy jedinečnou šanci. Zvolte svého vítěze a vyzpovídejte ho!


KDO SE UCHÁZÍ O VAŠI PŘÍZEŇ?


ANKETU, KDE MŮŽETE HLASOVAT NAJDETE
ZDE