Prodejci se budou vracet ve čtrnáctidenních intervalech až do začátku listopadu, zájemci je tady najdou vždy od osmi hodin ráno do pěti odpoledne.

Prodejci se budou vracet ve čtrnáctidenních intervalech až do začátku listopadu.Prodejci se budou vracet ve čtrnáctidenních intervalech až do začátku listopadu.Zdroj: Město Vyškov

Nabízený sortiment zahrne po celý rok mimo jiné i pečivo, koření, ovocné víno, proutěné zboží nebo výrobky z minerálů.

„Rozhodující bude sezonní nabídka a znovu půjde zejména o potraviny přímo od farmářů, pěstitelů či místních producentů. Ctíme formát, na který jsou lidé zvyklí. Přirozeně startujeme s jarním sortimentem,“ komentoval místostarosta Vyškova Roman Celý.

Restaurace je zavřená kvůli zjevnému výskytu hlodavců od úterý od 5. března. Provozovatel předpokládá opětové otevření na konci týdne.
Myší trus v restauraci i na talíři. Podívejte, jak to vypadalo v Komořanech

Město s každým prodejcem sepisuje na základě elektronické přihlášky smlouvu. „Hned při druhém termínu, tedy sedmadvacátého března, se trhy potkávají s těmi Velikonočními. Takže nabídka bude ještě rozmanitější. Státní svátek nám pro letošek zasahuje do středy osmého května, kdy si připomínáme ukončení druhé světové války. Jde tak o jediný termín, kdy se trhy neuskuteční,“ dodal Celý.